EnergyFlex kolagén

Hovädzí kolagén, ktorý dodá
vášmu telu všetky potrebné živiny

Zabezpečí, aby vaše telo malo dostatok živín pre jeho správne fungovanie. Náš tím doktorov sa postaral o to, aby účinky kolagénu boli komplexné a preto obsahuje mnoho prospešných látok a vitamínov. Zabezpečuje správnu funkciu kostí a chrupaviek, udržuje zdravú pokožku a zrak, posilňuje imunitný systém, zabezpečuje dostatočnú hladinu kolagénu v krvi a zvyšuje psychickú a fyzickú výkonnosť.

Prečo EnergyFlex kolagén?

RôZNORODÉ
SPEKTRUM VITAMÍNOV

VÝŽIVA
KOSTÍ A CHRUPAVIEK

POKOŽKA
PLNÁ ZDRAVIA

OSTRÝ
A DOBRÝ ZRAK

POSILNENIE
IMUNITNÉHO SYSTÉMU

HLADINA
KOLAGÉNU V KRVI

PSYCHICKÁ
A FYZICKÁ VÝKONNOSŤ

Zloženie nášho kolagénu

Všetko čo vaše telo potrebuje nájdete v jednej dávke

Jedna dávka ENERGYFLEX COLLAGEN obsahuje až 5g potrebných látok pre dosiahnutie optimálnych výsledkov pre vás a vaše telo. V jednom balení nášho kolagénu sa nachádza dávka až na 30 dní, teda jeden mesiac, čo je obodbie, za ktoré si vybudujete návyk, aby ste v užívaní kolagénu mohli pokračovať a užiť ho napríklad každé ráno, alebo večer. Kolagén je možné rozpustiť vo vode, džúse, alebo káve.

Výhodne kolagénové balíky

Produkt: Skladom

Balenie na 1 mesiac
(30 dávok)
34.99  s DPH
Toto balenie je ideálne na zoznámenie sa s našim EnergyFlex kolagénom. Spoznáte tak jeho chuť, konzistenciu a možno aj počiatočné účinky. Balenie obsahuje 30 dávok, čo je počet na dobu jedného mesiaca.
NAJPREDÁVANEJŠIE

Produkt: Skladom

Balenie na 3 mesiace
(90 dávok)
99.99  s DPH
Balík na 3 mesiace obsahuje 90 dávok, čo je optimálna doba na spozorovanie účinkov, ktoré náš kolagén ponúka. Nemusíte tak prerušovať dobu užívania čakaním na ďalšie balenie. Vaše telo vám poďakuje.

Produkt: Skladom

Balenie na 6 mesiacov
(180 dávok)
199.99  s DPH
Tento balík vám vydrží až 6 mesiacov pri obsahu 180 dávok. Majte tak zásobu kolagénu, ktorý vám svojim obsahom zabezpečí  dlhodobú kúru a pravidelnú dávku kolagénu vitamínov a živín pre vaše telo.