Časté otázky,
ktoré sa nás pýtate.

Mnoho zákazníkov sa nás pýta otázky ohľadom našich produktov. Pripravili sme si odpovede na otázky, ktoré sa nás často pýtate. Ak v našich odpovediach nenájdete odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať a náš tím vám rád poradí a zodpovie vaše otázky.

Kolagén

EnergyFlex kolagén je zložený zo všetkých troch kolagénov. Obsahuje kolagén 1, kolagén 2 a kolagén 3. Náš kolagén je taktiež obohatený o 6 látok, ktoré podporia účinok kolagénov a ich vstrebávanie. EnergyFlex kolagén je obohatený o vitamín C, vitamín A, vitamín D3, MSM, kyselinu hyalurónovú a chondroitín sulfát. Pri užívaní kolagénu vám jeho zloženie pomôže udržať si zdravé a pevné kosti a zuby, podporí regeneráciu kĺbov a chrupaviek, spevní vašu pokožku, vlasy a nechty. Podporí regeneráciu ciev a črevného systému. Pre bližšie informácie o zložení a účinkoch jednotlivých látok na vaše telo kliknite sem.
Áno. Energy Flex kolagén neobsahuje žiadne chemické látky a je ochutený prírodným sladidlom (stévia).
Energy Flex kolagén odporúčame užívať počas úvodnej kúry po dobu minimálne 2-3 mesiacov pri denných dávkach 5g rozmiešaním v 200-300ml pitnej vody. 
Odporúčaná denná dávka Energy Flex kolagénu je 5g.
Pre podporu regeneračného procesu organizmu je vhodné užívať kolagén pred spaním. Nie je však stanovené kedy treba užívať kolagén. Ide o čistú bielkovinu, ktorú vaše telo príjme či už pred jedlom alebo po jedle v akýkoľvek čas počas dňa.
Áno Energy Flex kolagén je ochutený pomarančovou príchuťou.
Odporúčaná minimálna doba užívania je 2-3 mesiace. Dlhodobé užívanie Enery Flex kolagénu nie je niako obmedzené. Vy sami najlepšie viete aký účinok má na vás náš kolagén a ako vám pomáha. 
V balení nájdete 30 dávok nášho kolagénu po 5g. 1 dávka predstavuje odporúčanú dennú dávku 5g. 
Užívanie kolagénu počas tehotenstva konzultujte so svojim lekárom.
Áno. Kolagén spevňuje pokožku, bráni striám, bráni praskaniu pokožky, podporuje pevnosť vlasov a podporuje popôrodné hojenie. 
Užívanie Energy Flex kolagénu je vhodné pre kohokoľvek. Môžu ho užívať ženy aj muži. Deti nemusia užívať kolagén nakoľko ich telo ešte produkuje dostatok kolagénu. Avšak ak sa vaše deti venujú aktívnym športom môžu dopĺňať kolagén v miernejších dávkach po konzultácií s vašim lekárom. 
Kolagén v kombinácií s vitamínmi podporuje tvorbu vlastného kolagénu (v staršom veku sa tvorba kolagénu ale znižuje a dopĺňame ho výživovými doplnkami) a taktiež zlepšuje vstrebávanie kolagénu, ktorý doplníte Energy Flex kolagénom alebo stravou. 

Magnézium + vitamín B6

Magnézium (horčík) je elektrolyt, ktorý je nevyhnutný pre väčšinu bunkových procesov v tele. Magnézium je nevyhnuteľná súčasť ľudského organizmu.
Magnézium je zodpovedné za väčšinu bunkových procesov v tele. Zabezpečuje správnu funkciu kostrového a nervového systému v tele.Základné funkcie magnézia v organizme:
  • Podieľa sa na stovkách biochemických reakcií vo vašom tele
  • Môže zvýšiť výkon pri cvičení
  • Môže bojovať proti depresii
  • Podporuje zdravú hladinu cukru v krvi
  • Podporuje zdravie srdca
  • Pýši sa protizápalovými výhodami
  • Môže pomôcť predchádzať záchvatom migrény
  • Podporuje zdravie kostí
  • Podporuje lepší spánok
  • Môže pomôcť znížiť príznaky úzkosti
Odporúčané denné dávkovanie: 3 kapsule.Výživový doplnok nie je určený pre deti do 3 rokov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné alebo dojčiace ženy by mali použitie výživového doplnku konzultovať so svojím lekárom. Skladovanie : Držte mimo priameho slnečného žiarenia s teplotou do 25C a mimo dosahu malých detí.
Áno magnézium je vhodné aj pre vegánov. Produkt obsahuje 100% vegánske kapsule.
Užívanie magnézia a vitamínu B6 počas tehotenstva konzultujte so svojim lekárom.