ENERGYFLEX MAGNÉZIUM + B6

Doplnok výživy, ktorý sa postará
o dokonalú regeneráciu Vášho tela

Naše doplnky výživy sú vyvinuté tímom profesionálov a preto Vám poskytnú to, čo naozaj potrebujete. Magnézium je minerál, ktorý naše telo potrebuje „ako soľ.“ Preto tento minerál nemohol chýbať ani v našej ponuke. Naše Magnézium + Vitamín B6 sa postará o uvoľnenie napätia vo Vašom organizme. Taktiež znižuje hladinu stresu a uvoľňuje hladinu stresu, čo je mimoriadne hodiace sa pri uponáhľanom životnom štýle.

S čím Vám naše Magnézium Bisglycinát s Vitamínom B6 pomôže?

UDRŽIAVA
NORMÁLNY STAV KOSTÍ

PODPORUJE
SPRÁVNY STAV ZUBOV

POSILNENIE
IMUNITNÉHO SYSTÉMU

ÚĽAVA
PO FYZICKEJ ZÁŤAŽI

PRISPIEVA
K PSYCHICKEJ POHODE

Všetko čo potrebujete vedieť

Doprajte svojmu telu
odpočinok a dostatok živín

To, že ióny magnézia je možné nájsť takmer v každej bunke ľudského tela, svedčí o tom, že tento minerál je mimoriadne potrebný pre jeho správnu funkciu. My v EnergyFlex sme presvedčení, že psychická a fyzická pohoda je dôležitá pre vysokú kvalitu života. Nezabudli sme ani na Vitamín B6, ktorý pomáha telu produkovať serotonín a dokonca aj melatonín. Vitamín B6 sa hravo postará aj o zlepšenie nálady a imunity, čo je v spojení s magnéziom naozaj ideálna kombinácia.

Výhodné balíky Magnézia + Vitamínu B6

Balenie na 1 mesiac
(30 dávok)
16.00  s DPH
Balenie ideálne pre zoznámenie sa s našim Magnéziom + Vitamínom B6. Doprajte si čas a spoznajte účinky tohto produktu na Váš organizmus.
Balenie na 3 mesiace
(90 dávok)
39.99  s DPH
Obdobie 3 mesiacov je optimálne na spozorovanie účinkov na Váš organizmus. Objednajte si dávku na 3 mesiace a nestarajte sa tak o opakované objednávanie.
NAJPREDÁVANEJŠIE
Výhodný balíček FIT
(30 dávok)
49.99  s DPH
Spoznajte benefity užívania našich produktov vďaka výhodnému balíčku „FIT“. Náš EnergyFlex Collagen s pomarančovou príchuťou vytvára v kombinácií s našim EnergyFlex Magnéziom + Vitamínom B6 dokonalú kombináciu pre regeneráciu a pohodu.