Zloženie, ktoré

Vášmu telu pomôže

Pre tím EnergyFlex sú klienti prioritou, a preto sú naše produkty vytvorené na mieru práve pre Vás, našich klientov. Doprajte správnu regeneráciu Vášmu svalstvu, a dokonalý oddych Vašej psychike. Spôsoby, ktorými tento produkt ovplyvňuje zdravie sú naozaj jedinečné. Doprajte si svoju dennú dávku vitamínov a minerálov.

Doplnky výživy vyvinuté pre najnáročnejších

PODPORUJE SPRÁVNY STAV ZUBOV

Účinne pomáha pri vstrebávaní vápnika do kostí, a zohráva dôležitú úlohu pri aktivácií Vitamínu D. Bez dostatku Magnézia nemožno dosiahnuť ich dobrý stav.

UDRŽIAVA NORMÁLNY STAV KOSTÍ

Výživa kostí je Vaša zodpovednosť. Magnézium napomáha ich správnej výžive, odolnosti a samozrejme aj výžive.

PRISPIEVA K PSYCHICKEJ POHODE

Magnézium účinne znižuje hladinu stresu. Normalizuje napätie cievnej steny a okrem iného znižuje výskyt záchvatov migrény.

POSILNENIE IMUNITNÉHO SYSTÉMU

Hladina magnézia je silne prepojená s našim imunitným systémom. Magnézium je okrem iného aj veľmi dôležité pre tvorbu imunitných buniek a obranyschopnosť organizmu.

ÚĽAVA PO FYZICKEJ ZÁŤAŽI

Zaručuje zvýšenú výkonnosť pri fyzickej záťaži, no zároveň sa stará aj o regeneráciu svalstva. Účinne redukuje hladinu kyseliny mliečnej, ktorá je zodpovedná za jav známy ako „svalovica“.

ZDRAVÉ KRVNÉ CIEVY

Magnézium vitalizuje srdce a cievy. Preukázateľne rozširuje cievy, čo spôsobuje zvýšený prietok krvy, a teda zlepšuje prekrvenie celého ľudského organizmu.

ZLOŽENIE ENERGYFLEX
MAGNÉZIUM BISGLYCINÁT + VITAMÍN B6

Výživové hodnotyDenná dávka: 3 kapsuly%RVH * 
Magnézium Bisglycinát345 mg100%
Vitamín B6 Pyridoxín1,4 mg100%
RVH * * Nie je stanovená  

Máte otázky ohľadom
MAGNÉZIUM + B6?

V našej sekcii ČASTÉ OTÁZKY nájdete odpovede na otázky, ktoré sa nás najčastejšie pýtate. Ak nenájdete odpoveď na vašu otázku, kontaktujte nás a náš tím vám rád poradí a odpovie na vaše otázky.