Zloženie ktoré,
podporí vaše zdravie

Pri vytváraní zloženia ENERGYFLEX COLLAGEN bolo našou prioritou načúvať vašim problémom a vytvoriť kolagén, ktorý ich pomôže odstrániť. Chceli sme, aby sa náš kolagén odlišoval a preto sme ho obohatili o mnoho látok, ktoré nie su v bežných kolagénoch obsiahnuté a vytvorili sme kolagén, ktorý sa vo vašom tele zmení na tekutý kolagén, ktorý je lepšie vstrebateľný a účinnejší oproti bežných kolagénom. Náš kolagén je zameraný najmä na pomoc s pohybovým aparátom, ale zároveň sa postará aj o vaše vlasy, či pokožku.

Hlavné výhody
EnergyFlex kolagénu

Bez chemikálií

Neobsahuje žiadne nežiadúce látky a jeho zloženie je kompletne prírodné

Až na 30 dní

Jedno balenie vám vydrží až 30 dní a zabezpečí odporúčanú dennú dávku

ZMENA SKUPENSTVA

Po užití sa kolagén v tele zmení na tekutý, kedy ho vaše telo vstrebe lepšie.

ÚČINNÉ ZloŽENIE
ENERGYFLEX KOLAGÉNU

EnergyFlex kolagén obsahuje zložky všetkých troch kolagénov typu I, II a III vo forme vysokokvalitného a účinného hovädzieho kolagénu bez zápachu dochuteného o pomarančovú príchuť za pomoci prírodného sladidla (stévia).

PODPORA ZDRAVIA KĹBOV, KOSTÍ, šľiach a chrupáviek a zubov

Podpora regenerácie a zdravia svalov,
ciev a črevnej sústavy

Pevná pokožka, boj proti vráskam,
pevné vlasy a nechty

KOLAGÉN I PRE ZDRAVIE KOSTÍ, ZUBOV A POKOŽKY

Kolagén typu I je v našom tele zastúpený najviac zo všetkých kolagénov. Napomáha nám, aby sme mali zdravý zrak, pevnú a pružnú pokožku, zdravé a pevné kosti a zuby. Kolagén I minimalizuje vrásky a zvyšuje elasticitu našej pokožky. Taktiež napomáha pevnosti nechtov a vlasov čím sa vaše vlasy a nechty stanú pružné a zdravšie.

KOLAGÉN II PRE ZDRAVÉ
KĹBY A CHRUPAVKY

Kolagén typu II je v našom tele zastúpený najviac v chrupavkách. Tento kolagén tvorí väčšinu proteínových molekúl vo vašich chrupavkách. Podporuje regeneráciu chrupaviek a kĺbov. Pri bolesti kĺbov a častých zápaloch odporúčame užívať EnergyFlex kolagén po dobu aspoň 6 mesiacov.

KOLAGÉN III PRE ZDRAVÉ
SVALY, ČREVÁ A CIEVY

Kolagén typu III je v našom tele zastúpený najviac v črevách a maternici. Využíva sa najmä v kombinácií s kolagénom I. Vášmu telu pomáha s regeneráciou pri problémoch s črevami. Taktiež napomáha k správnej elasticite vašej pokožky.

Prísady v ZLOŽENÍ, ktoré
podporujú účinok

CHONDROITÍN SULFÁT
Napomáha regenerácií chrupavky, riadi produkciu a stabilizáciu kolagénu a vláknitého proteínu ktorý je takisto potrebný pre tvorbu substancie chrupavky. Vykazuje silný účinok na zníženie bolesti a zvýšenie funkčnosti kĺbov.

MSM

Zmierňuje účinky osteoporózy, potláča vznik svalových kŕčov a bolesti hlavy. Zmierňuje PMS, reguluje vypadávanie vlasov, degeneráciu kĺbov, prejavy alergií a podporuje tvorbu keratínu a kolagénu.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Napomáha hojeniu rán a novotvorbe buniek, poskytuje protistarnúci a omladzujúci účinok. Zlepšuje stav pleti po akné a vyhladzuje jej štruktúru. Pôsobí aj na zvýšenie pevnosti, pružnosti a hydratáciu.

VITAMÍN D3

Vplýva na pohybový aparát, a napomáha fungovaniu svalov. Je spoluzodpovedný pri raste a zdraví kostí a kĺbov. Podieľa sa na imunitných procesoch. Je dôležité ho užívať pri nedostatočnom pobyte na slnku.

VITAMÍN C

Posiluje väzivá, krvné cievy a kožu. Zlepšuje produkciu inzulínu, stimuluje činnosť štítnej žľazy, prispieva k zosielniu kostí, zubov a chrupaviek. Skracuje chorobu pri prechladnutí alebo chrípke.

VITAMÍN A

Vitamín A chráni naše bunky v boji s voľnými radikálmi, čím spomaľuje ich proces starnutia. Zohráva významnú úlohu v imunitných aj reprodukčných procesoch, podieľa sa na raste kostí a pomáha udržať zdravú pokožku, oči aj dýchacie cesty.

ZLOŽENIE ENERGYFLEX
KOLAGÉNU

Kolagén I+III Hovädzí kolagén 4000mg
Kolagén II hovädzí kolagén 100mg
Chondroitín sulfát 200mg
MSM 100mg
Vitamín C askorban sodný 300mg
Vitamín A retinol 0,5mg
Kyselina hyalurónová hyaluronát sodný 100mg
Vitamín D3 cholekalciferol 0,005mg

Máte otázky ohľadom
nášho kolagénu?

V našej sekcii ČASTÉ OTÁZKY nájdete odpovede na otázky, ktoré sa nás najčastejšie pýtate. Ak nenájdete odpoveď na vašu otázku, kontaktujte nás a náš tím vám rád poradí a odpovie na vaše otázky.